جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

زندگینامه و خاطرات شش تن از شهدای شاخص کردستان

  زندگینامه و خاطرات شش تن از شهدای شاخص کردستان بررسی می شود

   

  شماره 29 نشریه یاوران امام(ره) با مروری بر زندگینامه و خاطرات تعدادی از شهدای شاخص خردادماه و تیرماه سال های دفاع مقدس به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع بیت المقدس سپاه بیت المقدس چاپ و منتشر شد.


   

  به گزارش پیشمرگ روح الله، شماره 29 نشریه یاوران امام(ره) با مروری بر زندگینامه و خاطرات تعدادی از شهدای شاخص خردادماه و تیرماه سال های دفاع مقدس به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع بیت المقدس سپاه بیت المقدس منتشر شد.

   

  علی کلوندی سردبیر نشریه یاوران امام(ره) گفت: شماره 29 نشریه یاوران امام(ره) زندگینامه و خاطرات شهیدان جلال بارنامه، هوشنگ ورمقانی، فریدون تعریف، محمد امین رحمانی، معروف شبلی و محمودامان اللهی را بازگو می کند.

   

  سردبیر نشریه یاوران امام(ره) با اشاره به مطالب درج شده در این شماره گفت: در این شماره سعی کرده ایم زندگینامه و خاطرات شهدای شاخص کردستان را از زاویه دید مسئولان سابق استان بررسی کنیم. برای نمونه در این شماره مصاحبه افرادی هم چون سرلشکر ایزدی، سردار اکبری، سردار هامون محمدی، سردار کمیل و حجت الاسلام حیدری درباره شهیدان کردستان درج شده است.

   

  وی بررسی زندگینامه و نحوه شهادت شهیدان شبلی را یکی دیگر از نقاط برجسته این شماره عنوان کرد و گفت: برای اولین بار زندگینامه، خاطرات، نحوه شهادت و سند مظلومیت این سه برادر شهید با عنوان ( برادران شهید شبلی؛ گمنامان نامدار) در این شماره منتشر شده است.

   

  کلوندی بررسی واقعه 23 تیرماه سال 1358 شهرستان مریوان را از دیگر نکات برجسته این شماره عنوان کرد و ابراز داشت: حادثه 23 تیرماه سال 58 از جمله وقایعی است که در طول چندین سال گذشته کمتر به آن توجه شده است و بررسی این واقعه از دید شهید چمران در این شماره مدنظر قرار گرفته است.

   


  این مطلب تا کنون 51 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 11 تير 1395
  منبع
  برچسب ها : شماره ,زندگینامه ,خاطرات ,یاوران ,نشریه ,امام ,شهدای شاخص ,نشریه یاوران ,یاوران امام ,شاخص کردستان ,نحوه شهادت ,
  زندگینامه و خاطرات شش تن از شهدای شاخص کردستان

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر